بازدید سرپرست دانشگاه و سرپرست حوزه معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه از مرکز آموزش عالی شهرستان راور

دکتر حسین اکبری فرد سرپرست دانشگاه شهید باهنر کرمان به همراهی دکتر اکبر نظری سرپرست حوزه معاونت اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه، ظهر پنجشنبه ٢٢ اردیبهشت ماه ١٤٠١ ضمن سفر به راور از مرکز آموزش عالی راور بازدید کردند.
 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان،دکتر اکبری‌فرد و همراهان از مرکز علوم آزمایشگاهی، اتاق سمعی بصری، آتیله  طراحی، کارگاه بافت، کارگاه مرمت، کتابخانه، اتاق کامپیوتر، سایت، خوابگاه دختران، اتاق استادان، اتاق قرنطینه، سالن امتحانات،اتاق سرور، انبار بازدید کردند.
رسول پروان رئیس مرکز آموزش عالی فرش راور گفت: با 60 دانشجو و دو عضو هیأت علمی در رشته فرش و مقطع کارشناسی فعالیت می‌کند. 
این مرکز با مصوبه هیات دولت نهم در این شهرستان شکل گرفته است و در سال 1391در رشته کاردانی فرش موفق به جذب دانشجو شده است. رشته فرش در این مرکز در سال 1392 از کاردانی به کارشناسی ارتقاء یافته است. با توجه به سابقه و توانمندی‌های این شهرستان در زمینه فرشبافی، این مرکز در راور تأسیس شد و بخشی از دانشجویان از بومیان این شهرستان و بخشی دیگر از اقصی نقاط کشور می‌باشد. شهرستان راور مرکز مهم تولید قالی در استان کرمان است قالی‌های بافت راور شهرت جهانی دارند
دانشجویان ضمن اظهار رضایت کامل از خدمات آموزش و پژوهش مرکز، مشکلات خود را در زمینه‌های شور بودن آب راور، کند بودن اینترنت، نصب دوربین، تهیه سمموم برای حشرات موذی، ضدعفونی مرتب سرویس‌های بهداشتی و حمام‌های مرکز، استقرار نگهبان و سرایدار بیست و چهار ساعته، درج صندوق پیشنهادات در خوابگاه و ارتباط مستقیم با رئیس مرکز، ارائه کردند.
بنابراین گزارش، دکتر اکبری‌فرد به سوالات دانشجویان پاسخ و برای جهت تهیه دستگاه تصفیه آب، رفع مشکلات اینترنت، نصب دوربینف تهیه سم برای دفع حشرات موذی، تهیه جارو برقی، اختصاص سالن ورزشی و تجهیز، قول مساعد داد و مقرر شد دانشجویان مشکلات وتقاضای خود را از طریق(سامانه جامع دریافت پیشنهادات، انتقادات و بررسی اشکالات و موانع - ارتباط با رئیس دانشگاه از طریق ایمیل chancellor@uk.ac.ir ) ارائه نمایند وهمچنین رئیس مرکز نامه نگاری و پیگیری‌های لازم را تا حصول نتیجه انجام دهد.
در پایان، دانشجویان خوابگاهی با مسئولان دانشگاه عکس یادگاری گرفتند.